1 / 12
Villa Nikola Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
01.06.2023 15:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid vo blizina na Biljanini Izvori na 1 km od ezeroto i 2 km od gradot. 070 43 22 90
facebook.com/villanikola.ohrid
instagram.com/villanikolaohrid
villanikola.wordpress.com

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
070432290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам