1 / 3
MAN 1981 god.
12.000 €
08.01.2022 12:43

Прилеп / Прилеп

Godina 81', kniska kiper, odlicna sostojba, deferencijal golema evropa spere raboti, patos na kiper 6mm, repariran, gumi 13ki site ispravni plus rezervna. Samo servis maslo i akumulatorite se stari.
Kontakt telefon
Spase 070346047

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071242280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам