1 / 12
TRANSPORT NA SKUTERI,MOTORCIKLI,VESPI.
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 19:45

Прилеп / Прилеп

Transport na site vidovi motorcikli i skuteri. Bezbedno i pofesionalno
-Se iznajmuva prikolka za transport na motori registrirana koja se upravuva so B kategorija.

sledi go iinkot od facebook stranata.

https://www.facebook.com/mototransportmk/

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072308491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам