1 / 10
Se prodava unikaten FIAT 500L kako novo vozilo
8.100 €
29.11.2022 09:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

500L

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava FIAT 500L, bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, registriran so zelen karton, se funkcionira kako novo vozilo, najvisoko nivo na oprema
-dvo bojna karoserija
-navigacija fabricka TOM
-euro kuka fabricka
-start stop
-radio i bord na tac ekran
-volan so rezim grad/otvoreno
-aluminiumski fabricki felni so cetiri novi gumi
-elektronika stakla, svetla, svetlo vo krivina, zaklucuvanje...
-napraven servis i ........

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075208976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам