1 / 1
Ново перница со мемори пена
900 МКД
Цената е фиксна
16.04.2022 12:00

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Прекрасна перница со мемори пена
Многу удобна и практична
Пракам со карго

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам