Се продава куќа на ул.Тризла
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2021 00:27

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Trizla br 81

Се продава веднаш вселива куќа на улица Тризла бр.81
Цена по договор
Тел за контакт: 076/839/884

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Karolina
Потврден огласувач
076839884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам