1 / 3
Prodavam printer Epson Stylus DX 4450 so CISS sistem
3.000 МКД
05.08.2022 10:24

Кисела Вода / Скопје

Prodavam printer Epson Stylus DX 4450 zaedno so CISS sistem.Kopir , printer , skener.Glavata e zapusena od podolgo nerabotenje.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Се продава од:

misko
Потврден огласувач
078252123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам