1 / 1
Pirelli cinturato p7 и Мichelin primacy 3
1.000 МКД
26.01.2023 02:43

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

50

Дијаметар:

17

СЕ ПРОДАВААТ 2 ГУМИ ПИРЕЛИ ЛЕТНИ 225/50 R17 RUN FLAT

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

MKD
Потврден огласувач
071242881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам