1 / 12
Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.
По Договор
06.12.2022 16:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов


Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридското езеро веднаш зад хотел Тино.
Апартманите се комплетно опремени (Телевизија, WiFI, Клима уред, Кафемат, Машина за садови, Кујна)
Апартманите се двособни за максимум 4 особи (Дневна, Спална, Тоалет)
Сопствен паркинг.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Apartmani
Потврден огласувач
071231554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам