1 / 11
Se prodava kukja - Се продава куќа
29.000 €
04.10.2022 22:07

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

232 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul. Kalin Kamen br. 28 Kriva Palanka

Се продава или издава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба Маневци од 77м2 површина, површина на тераси, гаража и подрум од 27 м2 и дворна површина од 232 м2

СЕ ПРОДАВА --- СЕ ИЗДАВА

Цена по договор

Контакт телефон: 070637035 Насе

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070555242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам