1 / 10
Iphone 8+ Rose Gold
300 €
21.05.2021 12:16

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8+

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava Iphone 8+ Rose Gold , koristen kratko vreme i mnogu dobro zacuvan.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077988196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам