1 / 3
DJURA Масичка за во кревет/IKEA
1.320 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.05.2021 17:15

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 504.043.34
Карактеристики на производот
> Материјал: дрво, медијапан
> Боја: бела

Димензии на производот

> Должина: 58 см
> Ширина: 38 см
> Висина: 25 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
> Должина: 58 см
> Ширина: 38 см
> Висина: 6 см
Бруто Тежина: 1,34 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам