Nivi vo Prilep za izdavanje
1 €
15.09.2021 09:45

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se izdavaat poveke nivi vo opstina Prilep
1. Mesto Gorno Sadovo, KP 4441,4442,4443, kvadratura 3900 m2

2. Mesto Trazica, KP 2655, 3606 m2 (niva so orevi, orevite moze da se upotrebat za mebel)

3. Mesto Gorno Sadovo, KP 4436, 4550 m2 (nivata dosega ne e rabotena,so hidrosistem vo nea), se naoga zad elite kafe.

4. Mesto Geramidnica, KP 3091,3092, 4500 m2 ( so hidrosistem vo nivata)

5. Mesto Galicki Pat, KP 4038,4039,4040, kvadratura 2500 m2.

Cena 1000 denari od 1 dekar. Informacii na telefon: 075519155

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Izabela
Потврден огласувач
076577797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам