1 / 12
Куќа со деловен простор и поткровље
По Договор
23.07.2022 11:21

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Александар Македонски

Куќата се наоѓа во ПРИЛЕП на ул " Александар Македонски " веднаш до Димо Нареднико зградите...
- Скривница 20 m2
- Деловен простор 80 m2 ( со купатило 6 m2 ) = 86 m2
- Стенбен простор 115 m2 ( Дневна Трпезарија Кујна Детска Спална Салон Купатило 3 Тераси )
- Поткровље 115 m2
- Дворно место 180 m2
- Греење ( ПАРНО ) деловниот простор и станбениот простор
По договор може и комплетно наместена ( цената е за празна )
Цена = 80,000€

МОЖНА замена за еднособен стан на полу приземје или на прв спрат со ваша доплата или замена за автомобил(и) до 20.000€...

---> ВО ЗАМЕНА ЦЕНАТА Е ДРУГА <---

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Б.Д
Потврден огласувач
+38971304666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам