1 / 4
Set za izvlekuvanje
399 МКД
27.01.2023 13:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки

☑ Издржлива и зацврстена челична конструкција.
☑ Брз и лесен за употреба.
☑ Вадење на цевки со ширина до 1.2cm.
☑ Дизајн на спирално триење: главното тело на екстракторот има спирален дизајн со одлично триење. Ова помага да ги одвртите оштетените завртки.
☑ Издржлив јаглероден челик: извлекувачот е изработен од јаглероден челик и е висок квалитет и издржлив за вртење со голема брзина.
☑ Може да се користи на нејасни, нерамни или груби штрафови. Дури и ако ја раскинете целата глава на заврткатa, сепак можете да ја извлечете.
☑ Ширина: 3/4, 9/16, 7/16, 5/16, 1/4, 1/8.

🚛 Dostava niz cela Makedonija.
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set mrezni Alatki + Tester

1799 МКД

Alatka za Sabloni

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам