Se izdava plac vo Prilep, Sarika
По Договор
16.11.2022 09:42

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1400 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 1400m2.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Gjorgji
Потврден огласувач
077622306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам