1 / 3
rezervoari rezervar Scania Iveco Daf
123 МКД
14.08.2022 22:56

Кривогаштани / Прилеп

se prodavaat tri rezervoari i toa:
Iveco 600 lit so se drzaci
Daf 450 lit so se drzaci
i ima uste eden zelezen od Scania 560 lit od 113/112

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам