1 / 8
Tristop cilindri za Scania i gurtni odlicni
123 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 23:28

Кривогаштани / Прилеп

Se prodavaat dva tristop cilindri predni za so disk
za scania 124 144 164
dva zdni za scania za so gurtni 112 113 124
i dva paktnovi so novi gurtni za 112 ili kiper od sirokite

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам