1 / 7
Dell Latitude E5450 14" Core i5 PRODAVAM
1 €
06.10.2022 11:27

Аеродром / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam DELL LATITUDE e5450 sodocking station odlicno socuvan ..baterija drzi poveke od 4h

Displey 14'
ram 8g
hdd 500g
Processor 2.3 GHz core_i5_5300u

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам