1 / 2
Prodavam Iphone 8 plus vo odlicna sostojba
18.000 МКД
Цената не е фиксна
07.07.2021 13:00

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8 plus

Боја:

White

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e odlicno socuvan bez nitu edna maana. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
071 376 004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам