1 / 7
PRODAVAM KUCA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2022 10:48

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

564 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1955

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Marko Oreskovic br.67

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici.
Ima markica za gradba kisela voda
Cena po dogovor.Moze konpezacija za stan vo pestani so doplata.Cist imoten list

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Dimitrije
Потврден огласувач
070275398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам