1 / 8
Patnicko VW Transporter
14.000 €
10.03.2022 19:16

Прилеп / Прилеп

Klimatizirano, Kozen enterier, so odlicna sostojba. za poveke info kontaktirajte na tel broj

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Nikola Angeloski
Потврден огласувач
070208969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам