1 / 10
Tiko Tico dekli motori ima sve Novi I polovni delovi
1 €
23.09.2021 17:33

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Delovi za tikovci motori cisti benzinci mozat dase probat zapalat cujat pa posle gi vademo karburatori od cisti benzinci dekli sve imamo poveke koli za rasturanje delovite imat garancija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам