1 / 1
Arena Computer сервис за компјутери
1 МКД
06.12.2022 13:46

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на десктоп компјутер или лаптоп.
🔧Ги отстрануваме проблемите, дијагностицираме, сервисираме, вмрежуваме, одржуваме и поправаме сите модели на компјутери.
⚙️Го инсталираме или поправиме вашиот хардвер без оглед каде сте го купиле, ќе ви помогнеме за какви било прашања во врска со неговото работење или ќе ги решиме сите проблеми што ги имате со моментално инсталираниот хардвер.
🟥Голем асортиман на екрани за лаптоп.
🟥Голем избор на лаптоп тастатури.
🟥Професионален и брз сервис за вашите лаптоп и десктоп компјутери.
____________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Z5 Термална Паста

250 МКД

𝐀𝐑𝐄𝐍𝐀 𝐂𝐎𝐌𝐏𝐔𝐓𝐄𝐑𝐒 - Service

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам