1 / 12
Drobilica Extec C10
По Договор
21.08.2022 08:56

Прилеп / Прилеп

Drobilicata e 2006god so 5000 rabotni i sati i drobi 300 toni na sat.Mnogu dobro zacuvana,cenata e po dogovor za podetalni informaci javete se na brojot !

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам