1 / 4
Univerzalen drzac za telefon vo Avtomobil
399 МКД
11.09.2022 13:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Универзален држач за телефон прикачен на ретровизор во вашиот Автомобил. Овој држач совршено го држи вашиот телефон цврсто без да го блокира вашиот вид и пружи заштита од оштетувања и удари.

☑️ Направен од квалитетен ABS материјал, еколошки и издржлив.
☑️ Функција за ротација од 360 °, слободно може да се прилагоди за различни визуелни агли.
☑️ Пена пластика (или мека пластика) на држачите.
☑️ Достапен за телефони со пречник од 5cm до 8cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Big Flex Тraka

399 МКД

Bakarni Terminali

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам