Baram plac ili pomala kukja
1 €
01.06.2021 01:54

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Baram plac ili pomala kukja vo okolinata na Kriva Palanka ako nekoj prodava neka me kontaktira.
070 714 475

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Emilija
Потврден огласувач
078293060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам