1 / 7
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR
1 €
30.01.2023 23:12

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Se IZDAVA DUJKAN
Komplet renoviran deloven prostor za sekakva namena vo centarot na gradot 75 metri kvadratni Povejke na tell

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

zoran
BORKA TALESKI 89
Потврден огласувач
076950590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам