1 / 6
Unikat klub masa
17.000 МКД
22.11.2022 09:59

Илинден / Скопје

Unikat klub masa so star dab preku 200god.i kostrukcija od brusen inox 304 edinstvena na pazarot

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078301629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам