1 / 4
Placevi vo Kriva Palanka nad zitni sklad
По Договор
25.07.2021 19:28

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

579 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат плацеви со дозвола за градба со површина 579m2 и 440m2 во Крива Паланка над житни склад.

Цена по договор
075236941
071379818

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075236941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам