1 / 12
Pumpi za voda TOMOS
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2023 07:59

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Prodavam dve Pumpi za voda TOMOS , ednata (sivata) po 6 godini stoenje zapali no po nekoe vreme ugasi i potoa ne sakase da zapali, a crvenata imase rasipana bombina koja e zameneta no fali perkata za ladenje na magnetot, filterot za vozduh i jazeto za palenje e skinato. Cenata za dvete vo komplet e 4000 denari.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

anonimus
turizam11@yahoo.com
Потврден огласувач
076490533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам