1 / 4
Mesalica za beton
1.500 €
22.09.2022 09:50

Велес / Велес

Mesalicata e vo ispravna sostojba za podetalni informacii javete se na 078671177 viber 078671177

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070323080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам