1 / 4
Teleskopska cetka
599 МКД
10.09.2022 15:15

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Телескопска четка со млазница за лесно чистење.
Четката со меки влакна може да се пофали со ергономски зафат, дизајниран за максимална удобност. Оваа четка може да се закачи на црево со стандардна големина. Моќниот воден млаз е идеален за темелна работа и може да се контролира со прекинувач за вклучување / исклучување.

☑️ Должина: 52см
☑️ Супер-меки влакна
☑️ Вклучување / исклучување
☑️ Лесно чистење на автомобили, приколки, прозорци и сл.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Alatka za Sabloni

699 МКД

Organizer za vasiot avtomobil

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам