1 / 9
IZDAVAM PROSTOR 110m2 ZA SEKAKVA NAMENA!!!!
350 €
Со вклучен ДДВ
19.12.2021 11:34

Кисела Вода / Скопје

Izdavam prostor so povrsina od 110m2 Visok suteren so gradsko parno, Ventilacija, Klima, dva toaleta.Pogoden za sekakva namena. Nas. K. Voda-Cesma. VIDI SLIKI!!!! INFORMACII NA TEL. 077-878-725

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Dimitar
Потврден огласувач
075479370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам