1 / 3
TRANSPOT MONTAZA PRESELBI NA SEKAKOV VID MEBEL !!!
1 €
29.12.2021 20:16

Прилеп / Прилеп

Vrsime : Transport ,Selidbi , Montaza, Demontaza na sekakov vid mebel .
-Spalni
-Detski
-TV Komodi
- Garderobi
- Predsobja
- Kujni
Vnesuvajne i transport na garneturi ,sedmosedi ,petosedi i se ostanato .
Cena po dogovor !!!

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075949350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам