1 / 2
Se prodava niva 8000m2. 1evro m2
8.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2022 10:11

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

80000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Celosno zagradena niva. Se naoga gorno sadovo vo blizina na cesmata krunejca. Poveke informacii na tel. 076612329 Blaze

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075756262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам