1 / 1
NOVA ROTOFREZA РОТОФРЕЗА HIDRAULICNO POMESTUVANJE
2.100 €
Цената не е фиксна
20.11.2022 20:21

Прилеп / Прилеп

PRODAVAM NOVA ROTOFREZA SO RABOTNA POVRSINA 130CM.MOZE I ZAMENA,DAJTE PREDLOG
071 501 441
071 501 441
071 501 441

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Anton
Потврден огласувач
071 501 441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам