Kupuvam gradezno mesto do 200 m2
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2021 17:41

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam mesto za kukja ili kukja do 80 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Jovan
Потврден огласувач
070713580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам