Staro Lagovo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2021 13:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

86400 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva so povrsina od 8.6 ha blok vo Staro Lagovo.

070 403 822

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

jane
Потврден огласувач
070403822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам