1 / 2
PLUGGHАST Организатор 55x49x19 см/ikea
360 МКД
12.06.2021 15:03

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

104.886.46

Карактеристики на производот:
> Материјал: 100% полипропилен
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Длабочина: 49 см
> Висина: 19 см
> Ширина: 55 см

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам