1 / 3
ANILINARE Кутија со капак/ikea
700 МКД
12.06.2021 15:13

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ:
804.682.68

Канцелариски аксесоари
Карактеристики на производот:
Материјал:челик
Боја: сива

Димензии на кутија:
Прва кутија: (22,8x15,5x7,5 cm)
Втора кутија (25,5x19x8,5 cm)

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам