1 / 3
SKUBB Организатор 93х55х19 см/ikea
1.040 МКД
12.06.2021 15:17

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ:
604.000.00

Карактеристики на производот:
> Материјал: 100% полиестер
> Боја: сива

Димензии на производот:
> Ширина: 93 см
> Длабочина: 55 см
> Висина: 19 см

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам