1 / 4
GURSKEN Фиокар со три фиоки/IKEA
3.580 МКД
12.06.2021 15:28

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ:
004.863.27

Карактеристики на производот:
Материјал: иверка, акрилна боја, медијапан,
Боја: светло беж

Димензии на производот:
Длабочина: 38 см
Фиока, длабочина: 33 см
Висина: 67 см
Ширина: 69 см

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам