1 / 10
Бакар , бронза , алуминиум , гус , инокс,
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 09:45

Богданци / Гевгелија

ПРОФЕСИОНАЛНО заварувам , наварувам со АРГОН (ПЛАЗМА) : камионски алуминиумски ( браници , држачи ,резервоари, буриња ,картери , глави) и голем број дур алиминиум. бакарни казани , броназни пиксни , болсни , месингани елементи , инокс цевководи и секакви иноксни елементи , амоњачни линии за висок притисок , штирија ножеви , титаниумски бесконечни ленти за метал и дрво , гусани блокови , грани и скршени делови , МОЖНО Е ПРИМАЊЕ И ИСПРАЌАЊЕ ПО КАРГО.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

МИЛЕ
Потврден огласувач
078218649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам