1 / 8
IMT 509
1.700 €
Цената не е фиксна
01.11.2021 13:00

Делчево / Делчево

ИМТ 509

- приколка
- плуг
- тегови
- фреза
- ралце (го нема на сликите).

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070526366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам