1 / 1
Apartmani Ohrid
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 22:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se izdavaat aparmani vo Ohrid vo nov objekt komplet opremeni so zasebna kujna,kupatilo,veranda,dvor,wi-fi,parking,dozvoleno i milenicina.


Info 070307137

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Karolina
Потврден огласувач
070307137
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам