1 / 7
Digalka so korpa 21m
По Договор
11.11.2022 08:28

Прилеп / Прилеп

Se iznajmuva specijalno vozilo - digalka so korpa za visinsko rabotenje do 21 metar i tezhina od max 200kg

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

risteski
Потврден огласувач
075/603-019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам