1 / 3
Се продава половна кожна гарнитура
1 МКД
Цената не е фиксна
29.08.2022 11:36

Кисела Вода / Скопје

ИТНО СЕ ПРОДАВА!
Се продава половна кожна гарнитура, тросед, двосед и фотеља.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
071297373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам