1 / 7
Zastava turbo zeta
2.800 €
04.07.2021 11:10

Кривогаштани / Прилеп

Godina 1990 kamionot e tehnicki se ispraven ima i sanduk mozi i bez sanduk inaku e prestegnat motor menuvac se ispravno se naoga vo s.Bela crkva Krivogastani - Prilep
Lice za kontakt Kire (075823855)
Mozi zamena za traktor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

TONI DOMAZETOVSKI
Потврден огласувач
070730681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам