1 / 3
Zasava 650
1.800 €
Цената е фиксна
04.07.2021 11:11

Кривогаштани / Прилеп

Godina 1984 kamionot e ispraven motor remontiran novi lamela potisna anlaser i bos pumpa parkiran e Bela Crkva Krivogastani Prilep lice za kontakt Kire (075823855)
Mozi zamena za traktor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

TONI DOMAZETOVSKI
Потврден огласувач
070730681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам